Technológie Panasonic pre komfort

Extrémne tiché. Podarilo sa nám vytvoriť jedny z najtichších klimatizácií na súčasnom trhu. Vnútorné jednotky bežia ticho pri nízkych otáčkach ventilátora. Stlačením tlačidla Quiet Mode na diaľkovom ovládaní sa hladina prevádzkovej hlučnosti ďalej zníži až na 20 dB. Vďaka technológii Super Quiet sú naše zariadenia tiché ako prostredie v knižnici! Vyrábame diskrétne klimatizácie, ktoré vás nebudú rušiť ani v úplnom tichu miestnosti.

Konštantný komfort Presná regulácia teploty a široký rozsah výkonu umožňujú klimatizácii s inverterom splniť rôzne úrovne požiadaviek osôb v miestnosti – a tým zaistiť trvalý komfort. Rýchle dosiahnutie komfortu Klimatizácie Panasonic Inverter môžu pri spustení pracovať s vyšším výkonom, takže vychladia miestnosť 1,5-krát rýchlejšie a vyhrejú ju až 4-krát rýchlejšie než modely bez invertera.

Mierne suché chladenie

Mierne suché chladenie udržuje až o 10 % vyššiu úroveň relatívnej vlhkosti v porovnaní s bežnou prevádzkou chladenia. To napomáha znížiť vysušovanie pleti a sliznice v krku.

Konštantný komfort

Rýchle dosiahnutie komfortu

Mierne suché chladenie