Dokonalá Etherea s ECONAVI

Žiť ekologicky neznamená robiť kompromisy vzhľadom na komfort. S riadeným inverterom si ďalej môžete vychutnávať chladný a osviežujúci vzduch, a pritom spotrebu energie znížiť o polovicu. Je tu Econavi, ktorý vám detekciou a znížením plytvania poskytne väčšiu úsporu energie. A nová technológia Nanoe-G vyčistí vzduch a vás bude obklopovať čistejšie životné prostredie. Tieto priekopnícke technológie spoločnosti Panasonic vyjadrujú zmysel filozofie Eco Clean Life Innovation – teda inovácií, ktoré zlepšujú naše životné prostredie a robia pritom náš život čo najkomfortnejším.

Inteligentné snímače ECONAVI monitorujú intenzitu slnečného svitu, pohyby osôb, úroveň aktivity a neprítomnosť osôb pre zistenie nežiaduceho plytvania energiou. ECONAVI automaticky reguluje výkon chladenia pre účinnú úsporu energie pri zachovaní neprerušeného chladenia, komfortu a pohodlia. ECONAVI s inteligentnými eco snímačmi má teraz 4 nastavenia pre detekciu a zníženie plytvania energiou. Teraz môžete využívať väčšiu úsporu energie: až 35 %*¹ v režime chladenia a až 45 %*² v režime kúrenia.

Detekcia slnečného svitu

ECONAVI deteguje zmeny intenzity slnečného svitu v miestnosti, posúdi, či je slnečno, či zamračené alebo noc, a zníži spotrebu energie prispôsobením požiadaviek na chladenie pri menšom slnečnom svite

Detekcia ľudskej aktivity

Funkcia One-touch ECONAVI znižuje nadmernú spotrebu tromi jednoduchými krokmi

Detekcia slnečného svitu

Detekcia ľudskej aktivity