Služby

O nás

Spoločnosť TZBtech s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Počas svojho pôsobenia sa zameriavame na oblasť vzduchotechniky a chladenia, a tiež na oblasť merania a regulácie.
Od roku 2011 sa naša spoločnosť stala autorizovaným dealerom PANASONIC pre Slovenskú republiku v oblasti klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel.

Projekcia

Poskytujeme komplexné projektové služby pre vzduchotechniku, vykurovanie a chladenie, meranie a reguláciu a elektroinštaláciu. Každý projekt je spracovaný v CAD systéme, ktorého výstupom je projektová dokumentácia v elektronickej podobe. Pri spracovávaní projektu kladieme dôraz na všetky požiadavky zákaznika.

Oblasť našej projektovej činnosti :

 

Autorizovaný predajca firmy Panasonic

Spoločnosť Panasonic, ktorá má vyše 30 rokov skúseností a exportuje do viac než 120 krajín celého sveta, je nesporne jedným z popredných výrobcov klimatizácií. Vďaka viac než 95 025 patentom je spoločnosť taktiež svetovou špičkou v oblasti inovácií pre zlepšenie života zákazníkov. Spoločnosť Panasonic sa udržuje v popredí trhu vďaka viac než 500 vývojárom pracujúcim v európskych laboratóriách na konštrukcii sústavne inovovaných produktov. Spoločnosť vyrobila už vyše 100 miliónov kompresorov a jej produkty sa vyrábajú v 294 výrobných závodoch na celom svete. Môžete si byť istí mimoriadne vysokou kvalitou klimatizácií Panasonic.

Túžba po zdokonaľovaní učinila zo spoločnosti Panasonic svetovú špičku v oblasti vykurovania a klimatizácií. Priemyselné kapacity spoločnosti a jej oddanosť životnému prostrediu umožnili otvoriť nové cesty výskumu a vývoje inovatívnych technológií zlepšujúcich spôsob života zákazníkov. Panasonic ponúka široké spektrum riešení na kľúč pre vykurovanie a klimatizáciu domácností, stredne veľkých stavieb, ako sú úrady a reštaurácie, aj veľkých a rozmerných budov. Poskytujú maximálnu efektivitu, vyhovujú najprísnejším ekologickým štandardom a najmodernejším konštrukčným požiadavkám našej doby. Panasonic si je vedomý veľkej zodpovednosti spojenej s inštaláciou vykurovacích a chladiacich systémov. Pretože na ponuke najlepších riešení pre vykurovanie a chladenie záleží.