Je vonku naozaj zima? Buďte opatrní.

Ak plánujete kúpiť si klimatizáciu s tepelným čerpadlom, berte do úvahy jej minimálnu vonkajšiu teplotu. Ak používate tepelné čerpadlo nepretržite a vonkajšia teplota je skutočne nízka, musíte si byť istí, že vonkajšia jednotka je schopná pracovať v takých náročných podmienkach. Ak uvidíte tieto logá na našich výrobkoch, môžete si ich zakúpiť bez starostí, a môžete si byť istí, že ste si vybrali to správne zariadenie pre chladnú oblasť.

V spoločnosti Panasonic Air Conditioning navrhujeme zariadenia, ktoré splnia vaše požiadavky. Sú navrhnuté na odolanie vonkajšej teplote -15 ºC, či dokonca -20 ºC. Takže ak plánujete nákup tepelného čerpadla na každodenné používanie a v zime je vonku naozaj chladno, požiadajte predajcu o výrobok, ktorý je schopný odolať extrémnym vonkajším teplotám.

V ponuke máme tiež zariadenia, ktoré dokážu odolať extrémnym vonkajším teplotám, napríklad -15 ºC, a súčasne chladiť miestnosť. Vyzerá to ako nezmysel, no predstavte si veľkú počítačovú miestnosť, ktorá na optimálnu prevádzky vyžaduje teplotu 18 °C, vo vnútri budovy, ktorá sa vykuruje. Naše produkty sme riadne označili zreteľnými logami, aby ste ich vedeli jednoducho identifikovať.