ETHEREA, ekológiou inšpirovaný dizajn

Etherea, ekológiou inšpirovaný dizajn s inovačným dizajnom, vysokou účinnosťou a neporovnateľným systémom čistenia vzduchu

Klimatizácie Panasonic dostali nový šat v podobe krásneho a štýlového dizajnu.

Prostredníctvom vysoko funkčného a nádherného nového dizajnu vylepšujú dizajn vášho interiéru. Celkom nový horizontálne zakrivený tvar charakterizuje nový dizajn klimatizácie.

Jemná krivka v strede štýlovo ukrýva komplexné vysokovýkonné mechanizmy vo vnútri, zatiaľ čo tenké okraje zvýrazňujú štíhlosť jednotky. To umožňuje príťažlivo ju zladiť so stenou a harminizuje interiér takmer každej miestnosti.

Relax

Pohodlná a otvorená obývačka plná svetla vytvára atmosféru letoviska. A tu hladký predný panel klimatizácie odráža svetlo dopadajúce pomedzi stromy zvonku do miestnosti, čím dotvára pocit oddychu. Jemne zaoblený tvar kopíruje koncept jachtárskej plachty napnutej vo vetre. Symbolizuje prúdenie vánku, ktorý do miestnosti klimatizácia vháňa.

Komfort

Pohodlná miestnosť vybavená vašim obľúbeným nábytkom. Klimatizácie Panasonic sem nádherne zapadnú, dokonca aj do teplých a prívetivých interiérov. Ich jemný dizajn pomáha vytvoriť pohodlný životný priestor. Nové modely sú vybavené nádhernou sviežou a uhladenou prednou mriežkou bez otvorov. Okrem jej sofistikovaného dizajnu sa na nej nezhromažďuje prach, aby sa zjednodušilo čistenie a údržba. Predný panel tiež možno jednoducho odmontovať a umyť.

Luxus

Bohato zariadená obývačka s mramorovou podlahou a koženou sedaciou súpravou. Kvalitný dizajn klimatizácii Panasonic sa perfektne hodí aj do luxusných interiérov, ako je tento. Okrem zvýraznenia dizajnu snímač Patrol Sensor monitoruje vzduch v miestnosti.

Úspora energie Až o 64 % nižšia spotreba energie

Invertorové klimatizácie Panasonic poskytujú mimoriadne úspornú prevádzku, ktorá je jednou z najúspornejších v rámci odvetvia. Tým sa dramaticky zníži spotreba elektrickej energie a emisií CO2, čo umožňuje prevádzku s ohľadom na životné prostredie.

A: NAJVYŠŠIA ÚČINNOSŤ

Naše nové modely získali najvyššie hodnotenie energetickej úspornosti, Trieda A, čo ich zaraďuje do triedy výrobkov s najväčšou úsporou energie. To znamená, že tieto modely môžete používať každý deň bez toho, aby ste museli mať starosti o účet za elektrickú energiu.