Nová Aquarea v r. 2011: 3 nové zostavy

Zdokonalená zostava AQUAREA! Nová zostava vysokoteplotných tepelných čerpadiel (teplota vody na výstupe je 65°C). Nová zostava tepelných čerpadiel Total capacity, ktoré si udržiavajú svoj výkon aj pri -15 °C.

V čele energetických inovácií je Aquarea rozhodne chápaná ako ekologický vykurovací a klimatizačný systém. Aquarea je súčasťou novej generácie vykurovacích a klimatizačných systémov, ktoré využívajú obnoviteľný, bezplatný zdroj energie – vzduch – na vykurovanie alebo chladenie domácností a ohrev vody. Tepelné čerpadlo Aquarea je oveľa flexibilnejšou a nákladovo efektívnejšou alternatívou k tradičnému kotlu na fosílne palivá.

Aquarea T-CAP

Ak je najdôležitejším kritériom zachovanie nominálnych výkonov aj pri teplotách -7°C alebo -15°C. Tento systém zaisťuje, že výkon bude vždy postačujúci na vykurovanie domu, bez pomoci externého kotla – aj pri extrémne nízkych teplotách. Aquarea T-cap má vždy vysokú účinnosť a vysoký vykurovací výkon, aj pri extrémne nízkych teplotách. S Aquarea T-Cap sa budete vždy tešiť vysokým úsporám.

Aquarea HT

Pre dom s vysokoteplotnými radiátormi (napr. liatinovými radiátormi) je vysokoteplotný systém Aquarea High Temperature pravdepodobne najvhodnejším riešením, keďže Aquarea HT poskytuje na výstupe vodu s teplotou 65°C aj pri -15°C. Aquarea HT dokáže poskytnúť 65°C s tepelným čerpadlom samotným.

Aquarea s vysokou pripojiteľnosťouPre dom s nízkoteplotnými radiátormi alebo podlahovým kúrením je dobrým riešením naše tepelné čerpadlo Aquarea s vysokou pripojiteľnosťou. Tento systém môže pracovať ako samostatné zariadenie alebo sa môže skombinovať s plynovým alebo olejovým kotlom podľa požiadaviek. Toto riešenie má najlepší pomer vykurovacieho výkonu a účinnosti.